Menu

Oprawy LED

W ostatnim czasie w naszym kraju, bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno stylowe oprawy LED, jak i bardzo modne diody LED, które doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach wnętrz. Oprawa LED, to przede wszystkim doskonałe rozwiązanie do łazienki, dlatego też doświadczeni projektanci bardzo często po nie sięgają. Nie zaleca się instalowania nowoczesnych diod LED nad lustrem łazienkowym w celu oświetlenia twarzy, ponieważ diody dają źródło światła o bardzo dużej jaskrawości.

oprawa ledJeżeli nie chcą Państwo spowodować bardzo nieprzyjemnego olśnienia, to przy lustrze powinno się montować właśnie funkcjonalne oprawy LED z kloszem, które rozpraszać będą światło po całej twarzy. Oprawa LED z kaloszem zawiera źródło światła o bardzo niskiej luminacji, dlatego też doskonale nadaje się właśnie do łazienek.

Na naszym rynku istnieją również specjalne LED-owe oprawy, które można śmiało instalować w łazienkach, w których powszechnie zabronione jest instalowanie źródeł światła, które wymagają zasilania napięciem 230 V. Jeżeli chcą mieć Państwo modne i stylowe oprawy nad wanną lub kabiną prysznicową, to koniecznie należy rozglądać się za specjalnymi obudowami o bardzo wysokim stopniu ochrony przed nieumyślnym zalaniem wodą. W pierwszej kolejności powinnyśmy sprawdzać produkty oznakowane symbolem IP67, które zagwarantują nam najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Na półkach sklepowych jest masę znakomitych opraw LED-owych, dzięki czemu nie będziemy mieć żadnych większych problemów z odnalezieniem odpowiednich produktów do swojej łazienki.